14.1.
‹ ›

Ei otteluita tällä päivällä.

Miesten Korisliiga

Suodattimet
Tyhjennä

Pelaajatilastot

Pelaajatilastot. Per 36 minuuttia.
Pelaaja
Leevi Manninen KIP 136.0150.0150.048.3-0.00.00.00.00.00.0
Aatu Aropelto KAT 236.0100.0100.036.70.00.00.00.00.029.2
Leland Walker VIL 436.070.968.735.340.317.81.118.01.67.8
Iiro Tuomi HON 436.078.374.224.420.411.114.611.41.87.8
Veeti Ulander HON 236.0125.0125.019.829.433.316.416.21.028.7
Mason Gillis KTP 336.058.450.034.712.018.59.418.10.411.0
Stevie Strong KAT 436.066.566.925.633.514.02.211.22.33.6
Alvar Peltoniemi HON 436.068.759.822.59.65.94.910.52.013.3
Jalen Mccoy KIP 336.073.173.922.710.49.21.03.81.27.2
Garry Clark UKI 436.059.858.529.016.111.312.023.11.1-6.5
Mikael Aalto VIL 436.075.771.622.56.512.116.013.20.717.7
Riku Korhonen LAH 336.064.953.923.79.65.81.116.41.77.5
Sheldon Williams KOU 436.055.752.628.33.512.17.720.10.20.0
Deshon Taylor BIS 436.055.944.330.936.313.00.89.71.8-10.4
Thomas Murr UKI 436.061.058.728.323.216.74.67.61.23.7
Josiah Harris KAT 436.054.650.026.26.59.015.127.70.710.4
Zion Styles KTP 436.072.262.922.35.314.08.67.40.416.4
D'Maurian Williams LAH 336.045.041.732.630.512.02.37.21.81.6
AJ Ferguson HON 436.060.060.024.422.614.43.821.61.72.3
Aaron Johnson-Cash KOU 336.055.955.925.115.78.74.113.71.8-8.5
Jordan Mason PYR 436.063.557.124.835.115.91.67.52.3-8.1
Jamal West Jr PYR 436.054.350.826.218.19.98.823.31.8-9.7
Trevon Faulkner HON 436.063.459.321.920.615.13.65.81.811.9
Masai Troutman KOU 336.054.050.026.916.716.32.110.70.9-15.1
Keonte Kennedy SEA 436.050.448.327.212.410.79.613.31.02.3
Shawn Hopkins PYR 436.063.056.121.47.09.03.35.61.0-10.6
Richie Springs KAT 436.067.258.319.12.713.716.821.80.34.8
Karl Chavis VIL 436.067.462.119.85.413.010.511.50.71.4
Jackson Threadgill LAH 336.061.255.921.215.913.53.33.01.3-0.8
Tino Yli-Junnila LAH 236.0100.0100.018.10.040.00.00.00.024.2
Joel Mäntynen KTP 436.058.852.220.717.76.65.724.13.520.6
Teemu Suokas KAT 436.076.775.015.931.213.53.92.34.02.9
Kion Williams UKI 436.065.565.621.919.420.86.67.31.2-24.4
Tristan Smith KIP 336.061.657.822.216.020.86.927.61.010.1
Jonas Kaivos LAH 336.055.055.019.50.00.04.520.50.0-1.6
Terrance Williams HON 436.055.753.121.20.013.211.420.80.02.8
Devin Tillis UKI 436.055.852.322.412.112.64.922.81.1-7.1
Tehree Horn KB 436.051.646.724.515.212.43.912.31.1-7.1
Topias Palmi KAT 436.046.441.722.80.05.42.78.60.04.2
Antti Ahonen KB 436.054.753.721.85.89.63.18.20.7-18.9
D.J. Jeffries VIL 436.049.246.725.411.515.92.424.90.98.5
Eetu Lähdetniemi UKI 336.069.450.015.20.00.012.90.00.0-8.3
Derrin Boyd KIP 336.048.739.224.518.514.71.19.31.616.9
Chandler Cuthrell KB 436.056.052.623.114.618.84.413.10.8-3.7
Vili Vesterinen SEA 336.0104.2100.09.951.40.016.80.00.010.7
Tyeree Bryan KB 436.045.545.824.720.39.79.29.82.0-2.1
Tyrese Williams SEA 436.048.646.123.311.612.80.98.01.0-3.3
Jalen Lake KAT 436.040.938.325.12.411.23.19.30.20.6
Hannes Pöllä KIP 336.056.147.618.98.910.710.142.01.312.1
Topias Kuukkanen KIP 336.078.978.913.310.59.50.05.82.516.9
Daniel Rantapaju KIP 336.062.562.518.027.915.84.78.73.09.2
Rene Rougeau SEA 436.054.750.022.720.922.15.517.31.1-1.5
Remu Raitanen SEA 436.053.448.520.47.511.58.917.00.8-1.5
Jake Hilmer KIP 336.048.142.421.226.89.72.59.44.07.9
Tuomas Hirvonen KTP 236.061.956.220.726.725.30.013.51.328.4
Trey Niemi UKI 436.056.755.022.416.527.42.315.20.8-5.6
Lauri Kallio HON 236.044.444.421.652.714.37.35.14.30.0
Jalen Barr LAH 336.054.841.721.718.627.918.719.10.83.3
AJ White KTP 436.049.643.819.87.410.30.07.11.09.7
Lucas Taylor HON 436.054.651.317.313.712.74.59.61.8-1.2
Lenni Hervola SEA 436.046.746.721.114.011.814.713.21.5-10.9
Christian Terrell KOU 436.040.534.624.030.616.21.612.22.2-0.3
Daniel Dolenc KTP 436.049.446.219.116.510.51.915.92.223.4
Roydell Brown BIS 436.043.245.523.85.214.59.819.60.3-12.6
Sebastian Lindberg VIL 436.062.259.115.28.611.40.011.21.70.0
Jerrell Bellamy KB 436.058.757.617.58.818.78.932.70.75.1
Kalle Mattila PYR 436.047.544.121.013.618.34.413.41.0-11.3
Rasmus Lindberg UKI 436.055.355.315.310.04.80.011.84.01.7
Otto Räisänen PYR 436.067.157.714.312.616.17.010.71.715.6
Erik Muhonen PYR 336.065.767.512.99.84.58.010.15.0-8.1
Hugo Boman KB 436.075.168.813.18.617.70.011.01.012.6
Victor Iwuakor SEA 436.065.669.015.57.922.81.215.10.6-0.4
Joona Tuomala KTP 436.059.958.014.814.113.46.09.32.09.1
Javion Ogunyemi BIS 436.058.452.915.11.69.27.819.00.2-11.4
Ian Uwamungu KTP 436.085.785.710.10.012.50.00.00.0-3.0
Mikko Koivisto VIL 136.075.075.09.60.00.00.00.00.0-35.8
Duane Posey PYR 336.034.927.824.33.415.716.926.60.23.0
Riku Laine VIL 436.065.663.312.714.515.25.217.12.7-7.2
Jaakko Nieminen PYR 436.050.050.023.90.040.05.411.10.07.5
Ricky Waxlax SEA 236.044.040.918.38.512.80.012.61.06.5
Aaron Carver LAH 136.050.050.014.911.211.111.417.62.020.5
Simeon Stefanovic VIL 436.035.221.923.819.519.02.56.61.60.0
Aapeli Alanen BIS 436.040.135.420.65.017.12.410.30.3-15.3
Aatu Kivimäki KB 436.057.547.816.225.128.31.94.91.54.9
Eino Pällijeff KOU 336.056.756.712.49.410.72.914.52.0-5.4
Jesper Granlund KTP 436.057.553.812.210.88.85.28.23.015.4
Teemu Kristeri KOU 436.061.257.710.77.76.78.23.33.0-14.4
Erik Sajantila KB 436.049.546.916.113.119.42.611.11.1-0.9
Joona Hakamaa PYR 436.053.154.012.51.63.80.05.51.0-9.3
Elias Eerikinharju HON 436.050.450.012.22.35.93.50.01.0-3.7
Aarni Korkiatupa KOU 436.051.348.313.45.113.84.210.20.8-2.1
Eemeli Laaksonen KIP 336.043.633.315.76.012.75.09.21.06.5
Lassi Nikkarinen SEA 436.057.953.613.033.920.53.210.63.6-0.3
Patrik En KOU 436.062.562.513.816.133.30.010.61.013.3
Roni Ahvenjärvi UKI 436.054.050.011.12.60.02.015.00.0-3.8
Niko Mykrä BIS 236.043.633.317.70.022.57.70.00.0-44.1
Tuukka Härsilä KOU 436.051.547.715.611.230.07.45.40.7-14.0
Eemi Luukkonen LAH 336.045.542.515.55.820.63.79.00.50.4
Jalen Jackson UKI 436.044.140.015.09.212.83.512.91.5-9.9
Alfred Pitkänen KTP 336.050.050.011.50.00.013.60.00.0-36.5
Eero Innamaa VIL 436.063.360.010.67.015.83.410.11.58.0
Fiifi Aidoo BIS 436.046.340.012.86.69.71.78.11.3-18.0
Valtteri Mervola PYR 436.036.534.416.716.715.42.910.02.0-9.8
Vili Nyman LAH 336.049.050.010.810.013.46.717.22.0-3.2
Joel Toikka KOU 336.0150.0150.06.020.550.00.06.92.0-17.4
Ville Karhu BIS 436.042.342.311.96.87.11.71.92.0-11.7
Ville Virtaharju KIP 136.056.80.07.90.00.062.50.00.0-47.2
Aj Harris II BIS 436.023.323.319.48.914.34.52.40.8-22.5
Roope Filtness KIP 336.045.050.013.00.040.310.916.10.05.7
Alvan Laavainen HON 436.037.133.38.90.00.00.02.50.0-0.8
Benjamin Granström VIL 336.050.050.07.10.00.00.00.00.00.0
Kalle Peltonen LAH 336.050.958.310.56.636.86.74.10.5-0.8
Bojan Sarcevic UKI 436.040.936.79.725.215.90.09.75.3-10.2
Aamos Laavainen VIL 436.045.150.07.32.50.05.10.00.0-17.2
Teemu Knihtinen KAT 436.038.538.59.35.418.814.418.61.0-10.4
Onni Mäkynen BIS 436.019.014.320.27.820.212.54.50.5-10.9
Joni Herrala UKI 436.061.550.04.80.00.00.00.00.0-27.9
Joonas Timonen KAT 436.031.231.211.120.723.81.24.22.62.7
Timi Puittinen SEA 436.037.537.58.410.820.012.03.62.0-10.7
Kalle Koivunen KB 436.018.818.816.30.020.03.63.90.0-3.8
Lucas Kalliomäki BIS 136.00.00.0122.70.00.00.00.00.00.0
Valtteri Pokela KAT 136.00.00.00.00.00.00.00.00.060.0
Thomas Rönnholm KAT 436.00.00.07.922.433.30.07.03.049.5
Samatar Abokar SEA 336.00.00.011.60.00.014.10.00.0-26.9
Tomas Pihlajamäki HON 436.00.00.013.17.410.10.010.42.0-11.2
Aleksi Lehikoinen KIP 136.00.00.020.20.00.057.30.00.0-51.0
Eetu Viiru KIP 136.00.00.076.40.00.00.00.00.0-130.9
Jaakko Juusela HON 236.00.00.00.00.00.00.00.00.026.6
Ville-Pekka Eskelinen PYR 136.00.00.00.00.00.00.00.00.0115.7

Järjestä sarake otsikosta.

Sarakkeiden selitteet ja laskenta
O
Ottelut
MIN
Minuutit
TS%
Todellinen heittoprosentti
eFG%
Tehollinen pelitilanneheittoprosentti
USG%
Käyttöaste
AST%
Syöttöprosentti
TOV%
Menetysprosentti
ORB%
Hyökkäyslevypalloprosentti
DRB%
Puolustuslevypalloprosentti
AST/TOV
Syötöt per menetys
+/−
Plusmiinus

Pallonhallinnat arvioidaan ottelutilastoista: FGA − ORB + TOV + 0,44 × FTA. ORtg ja DRtg käyttävät joukkueiden arvioiden keskiarvoa. Tempo on arvio pallonhallinnoista 40 minuutissa.