13.1.
‹ ›

Ei otteluita tällä päivällä.

Miesten Korisliiga

Suodattimet
Tyhjennä

Pelaajatilastot

Pelaajatilastot. Yhteensä.
Pelaaja
Leland Walker VIL 4115.870.968.735.340.317.81.118.01.625
Stevie Strong KAT 4129.766.566.925.633.514.02.211.22.313
Alvar Peltoniemi HON 4127.168.759.822.59.65.94.910.52.047
Jamal West Jr PYR 4141.754.350.826.218.19.98.823.31.8-38
Josiah Harris KAT 4125.254.650.026.26.59.015.127.70.736
Deshon Taylor BIS 4117.655.944.330.936.313.00.89.71.8-34
Garry Clark UKI 4111.059.858.529.016.111.312.023.11.1-20
Jordan Mason PYR 4128.663.557.124.835.115.91.67.52.3-29
Sheldon Williams KOU 4114.255.752.628.33.512.17.720.10.20
Mason Gillis KTP 398.458.450.034.712.018.59.418.10.430
Jalen Mccoy KIP 3105.673.173.922.710.49.21.03.81.221
Joel Mäntynen KTP 4133.058.852.220.717.76.65.724.13.576
Keonte Kennedy SEA 4123.650.448.327.212.410.79.613.31.08
Mikael Aalto VIL 499.875.771.622.56.512.116.013.20.749
AJ Ferguson HON 4108.460.060.024.422.614.43.821.61.77
Trevon Faulkner HON 4114.963.459.321.920.615.13.65.81.838
Iiro Tuomi HON 478.578.374.224.420.411.114.611.41.817
Riku Korhonen LAH 395.564.953.923.79.65.81.116.41.720
Zion Styles KTP 4101.272.262.922.35.314.08.67.40.446
Thomas Murr UKI 496.461.058.728.323.216.74.67.61.210
Richie Springs KAT 4112.767.258.319.12.713.716.821.80.315
Aaron Johnson-Cash KOU 3101.955.955.925.115.78.74.113.71.8-24
Tyeree Bryan KB 4134.745.545.824.720.39.79.29.82.0-8
Karl Chavis VIL 4105.267.462.119.85.413.010.511.50.74
Devin Tillis UKI 4112.355.852.322.412.112.64.922.81.1-22
Tyrese Williams SEA 4121.148.646.123.311.612.80.98.01.0-11
Chandler Cuthrell KB 4116.956.052.623.114.618.84.413.10.8-12
D'Maurian Williams LAH 389.845.041.732.630.512.02.37.21.84
Roydell Brown BIS 4137.043.245.523.85.214.59.819.60.3-48
Shawn Hopkins PYR 495.363.056.121.47.09.03.35.61.0-28
Tehree Horn KB 4106.651.646.724.515.212.43.912.31.1-21
Rene Rougeau SEA 4117.154.750.022.720.922.15.517.31.1-5
Masai Troutman KOU 390.954.050.026.916.716.32.110.70.9-38
Teemu Suokas KAT 498.176.775.015.931.213.53.92.34.08
Topias Palmi KAT 4103.646.441.722.80.05.42.78.60.012
D.J. Jeffries VIL 4101.449.246.725.411.515.92.424.90.924
Jackson Threadgill LAH 392.061.255.921.215.913.53.33.01.3-2
Tristan Smith KIP 395.861.657.822.216.020.86.927.61.027
Javion Ogunyemi BIS 4135.658.452.915.11.69.27.819.00.2-43
Christian Terrell KOU 4122.740.534.624.030.616.21.612.22.2-1
Jerrell Bellamy KB 4127.458.757.617.58.818.78.932.70.718
Lucas Taylor HON 4115.754.651.317.313.712.74.59.61.8-4
Derrin Boyd KIP 398.148.739.224.518.514.71.19.31.646
Terrance Williams HON 491.155.753.121.20.013.211.420.80.07
Daniel Dolenc KTP 4112.449.446.219.116.510.51.915.92.273
Remu Raitanen SEA 496.153.448.520.47.511.58.917.00.8-4
Trey Niemi UKI 496.556.755.022.416.527.42.315.20.8-15
Jesper Granlund KTP 4126.457.553.812.210.88.85.28.23.054
Lassi Nikkarinen SEA 4136.057.953.613.033.920.53.210.63.6-1
Jake Hilmer KIP 386.648.142.421.226.89.72.59.44.019
Aapeli Alanen BIS 4120.340.135.420.65.017.12.410.30.3-51
Erik Sajantila KB 4118.449.546.916.113.119.42.611.11.1-3
Aarni Korkiatupa KOU 4117.351.348.313.45.113.84.210.20.8-7
Aatu Kivimäki KB 4111.257.547.816.225.128.31.94.91.515
Joona Tuomala KTP 491.359.958.014.814.113.46.09.32.023
Victor Iwuakor SEA 489.365.669.015.57.922.81.215.10.6-1
Antti Ahonen KB 466.554.753.721.85.89.63.18.20.7-35
Topias Kuukkanen KIP 370.178.978.913.310.59.50.05.82.533
Sebastian Lindberg VIL 478.662.259.115.28.611.40.011.21.70
Erik Muhonen PYR 379.965.767.512.99.84.58.010.15.0-18
Hannes Pöllä KIP 365.456.147.618.98.910.710.142.01.322
Eero Innamaa VIL 4108.763.360.010.67.015.83.410.11.524
Joona Hakamaa PYR 497.053.154.012.51.63.80.05.51.0-25
AJ White KTP 466.749.643.819.87.410.30.07.11.018
Fiifi Aidoo BIS 4114.246.340.012.86.69.71.78.11.3-57
Jalen Lake KAT 460.240.938.325.12.411.23.19.30.21
Kion Williams UKI 450.165.565.621.919.420.86.67.31.2-34
Jalen Jackson UKI 494.444.140.015.09.212.83.512.91.5-26
Valtteri Mervola PYR 4106.936.534.416.716.715.42.910.02.0-29
Tuukka Härsilä KOU 492.851.547.715.611.230.07.45.40.7-36
Riku Laine VIL 470.465.663.312.714.515.25.217.12.7-14
Rasmus Lindberg UKI 461.955.355.315.310.04.80.011.84.03
Otto Räisänen PYR 459.867.157.714.312.616.17.010.71.726
Eemi Luukkonen LAH 382.045.542.515.55.820.63.79.00.51
Daniel Rantapaju KIP 346.862.562.518.027.915.84.78.73.012
Eino Pällijeff KOU 366.756.756.712.49.410.72.914.52.0-10
Vili Nyman LAH 391.249.050.010.810.013.46.717.22.0-8
Kalle Mattila PYR 447.847.544.121.013.618.34.413.41.0-15
Teemu Kristeri KOU 460.261.257.710.77.76.78.23.33.0-24
Jalen Barr LAH 343.454.841.721.718.627.918.719.10.84
Elias Eerikinharju HON 458.550.450.012.22.35.93.50.01.0-6
Lauri Kallio HON 240.844.444.421.652.714.37.35.14.30
Simeon Stefanovic VIL 450.035.221.923.819.519.02.56.61.60
Roni Ahvenjärvi UKI 456.854.050.011.12.60.02.015.00.0-6
Duane Posey PYR 347.834.927.824.33.415.716.926.60.24
Aj Harris II BIS 484.823.323.319.48.914.34.52.40.8-53
Lenni Hervola SEA 436.446.746.721.114.011.814.713.21.5-11
Hugo Boman KB 440.075.168.813.18.617.70.011.01.014
Bojan Sarcevic UKI 488.540.936.79.725.215.90.09.75.3-25
Ian Uwamungu KTP 435.985.785.710.10.012.50.00.00.0-3
Ricky Waxlax SEA 238.744.040.918.38.512.80.012.61.07
Tuomas Hirvonen KTP 226.661.956.220.726.725.30.013.51.321
Ville Karhu BIS 455.642.342.311.96.87.11.71.92.0-18
Jonas Kaivos LAH 322.555.055.019.50.00.04.520.50.0-1
Joonas Timonen KAT 479.731.231.211.120.723.81.24.22.66
Teemu Knihtinen KAT 472.338.538.59.35.418.814.418.61.0-21
Roope Filtness KIP 350.545.050.013.00.040.310.916.10.08
Aaron Carver LAH 126.450.050.014.911.211.111.417.62.015
Aamos Laavainen VIL 448.145.150.07.32.50.05.10.00.0-23
Alvan Laavainen HON 445.037.133.38.90.00.00.02.50.0-1
Kalle Peltonen LAH 345.350.958.310.56.636.86.74.10.5-1
Jaakko Nieminen PYR 419.250.050.023.90.040.05.411.10.04
Eemeli Laaksonen KIP 322.243.633.315.76.012.75.09.21.04
Tino Yli-Junnila LAH 211.9100.0100.018.10.040.00.00.00.08
Patrik En KOU 418.962.562.513.816.133.30.010.61.07
Veeti Ulander HON 26.3125.0125.019.829.433.316.416.21.05
Eetu Lähdetniemi UKI 38.769.450.015.20.00.012.90.00.0-2
Niko Mykrä BIS 211.443.633.317.70.022.57.70.00.0-14
Onni Mäkynen BIS 423.019.014.320.27.820.212.54.50.5-7
Timi Puittinen SEA 426.937.537.58.410.820.012.03.62.0-8
Vili Vesterinen SEA 36.8104.2100.09.951.40.016.80.00.02
Joni Herrala UKI 423.261.550.04.80.00.00.00.00.0-18
Joel Toikka KOU 314.5150.0150.06.020.550.00.06.92.0-7
Kalle Koivunen KB 428.418.818.816.30.020.03.63.90.0-3
Leevi Manninen KIP 10.9150.0150.048.3-0.00.00.00.00.00
Mikko Koivisto VIL 19.175.075.09.60.00.00.00.00.0-9
Alfred Pitkänen KTP 37.950.050.011.50.00.013.60.00.0-8
Aatu Aropelto KAT 21.2100.0100.036.70.00.00.00.00.01
Benjamin Granström VIL 312.950.050.07.10.00.00.00.00.00
Ville Virtaharju KIP 15.356.80.07.90.00.062.50.00.0-7
Lucas Kalliomäki BIS 10.40.00.0122.70.00.00.00.00.00
Valtteri Pokela KAT 11.20.00.00.00.00.00.00.00.02
Thomas Rönnholm KAT 416.00.00.07.922.433.30.07.03.022
Samatar Abokar SEA 38.00.00.011.60.00.014.10.00.0-6
Tomas Pihlajamäki HON 432.00.00.013.17.410.10.010.42.0-10
Aleksi Lehikoinen KIP 12.10.00.020.20.00.057.30.00.0-3
Eetu Viiru KIP 10.60.00.076.40.00.00.00.00.0-2
Jaakko Juusela HON 26.80.00.00.00.00.00.00.00.05
Ville-Pekka Eskelinen PYR 10.90.00.00.00.00.00.00.00.03

Järjestä sarake otsikosta.

Sarakkeiden selitteet ja laskenta
O
Ottelut
MIN
Minuutit
TS%
Todellinen heittoprosentti
eFG%
Tehollinen pelitilanneheittoprosentti
USG%
Käyttöaste
AST%
Syöttöprosentti
TOV%
Menetysprosentti
ORB%
Hyökkäyslevypalloprosentti
DRB%
Puolustuslevypalloprosentti
AST/TOV
Syötöt per menetys
+/−
Plusmiinus

Pallonhallinnat arvioidaan ottelutilastoista: FGA − ORB + TOV + 0,44 × FTA. ORtg ja DRtg käyttävät joukkueiden arvioiden keskiarvoa. Tempo on arvio pallonhallinnoista 40 minuutissa.