3.7.
‹ ›

Ei otteluita tällä päivällä.

Miesten Korisliiga

Suodattimet
Tyhjennä

Pelaajatilastot

Pelaajatilastot. Yhteensä.
Pelaaja
Stevie Strong KAT 4129.766.566.925.633.514.02.211.22.313
Alvar Peltoniemi HON 4127.168.759.822.59.65.94.910.52.047
Leland Walker VIL 385.372.469.036.239.217.81.517.61.741
Jamal West Jr PYR 4141.754.350.826.218.19.98.823.31.8-38
Josiah Harris KAT 4125.254.650.026.26.59.015.127.70.736
Deshon Taylor BIS 4117.655.944.330.936.313.00.89.71.8-34
Garry Clark UKI 4111.059.858.529.016.111.312.023.11.1-20
Jordan Mason PYR 4128.663.557.124.835.115.91.67.52.3-29
Sheldon Williams KOU 4114.255.752.628.33.512.17.720.10.20
Jalen Mccoy KIP 3105.673.173.922.710.49.21.03.81.221
Keonte Kennedy SEA 4123.650.448.327.212.410.79.613.31.08
AJ Ferguson HON 4108.460.060.024.422.614.43.821.61.77
Trevon Faulkner HON 4114.963.459.321.920.615.13.65.81.838
Iiro Tuomi HON 478.578.374.224.420.411.114.611.41.817
Riku Korhonen LAH 395.564.953.923.79.65.81.116.41.720
Thomas Murr UKI 496.461.058.728.323.216.74.67.61.210
Richie Springs KAT 4112.767.258.319.12.713.716.821.80.315
Aaron Johnson-Cash KOU 3101.955.955.925.115.78.74.113.71.8-24
Tyeree Bryan KB 4134.745.545.824.720.39.79.29.82.0-8
Mikael Aalto VIL 375.384.580.421.94.011.117.512.80.555
Devin Tillis UKI 4112.355.852.322.412.112.64.922.81.1-22
Tyrese Williams SEA 4121.148.646.123.311.612.80.98.01.0-11
Chandler Cuthrell KB 4116.956.052.623.114.618.84.413.10.8-12
D'Maurian Williams LAH 389.845.041.732.630.512.02.37.21.84
Mason Gillis KTP 271.656.648.736.914.321.011.218.80.418
Roydell Brown BIS 4137.043.245.523.85.214.59.819.60.3-48
Shawn Hopkins PYR 495.363.056.121.47.09.03.35.61.0-28
Tehree Horn KB 4106.651.646.724.515.212.43.912.31.1-21
Joel Mäntynen KTP 3103.558.952.919.313.32.36.221.28.057
Rene Rougeau SEA 4117.154.750.022.720.922.15.517.31.1-5
Masai Troutman KOU 390.954.050.026.916.716.32.110.70.9-38
Teemu Suokas KAT 498.176.775.015.931.213.53.92.34.08
Topias Palmi KAT 4103.646.441.722.80.05.42.78.60.012
Jackson Threadgill LAH 392.061.255.921.215.913.53.33.01.3-2
Tristan Smith KIP 395.861.657.822.216.020.86.927.61.027
Javion Ogunyemi BIS 4135.658.452.915.11.69.27.819.00.2-43
Christian Terrell KOU 4122.740.534.624.030.616.21.612.22.2-1
Jerrell Bellamy KB 4127.458.757.617.58.818.78.932.70.718
Lucas Taylor HON 4115.754.651.317.313.712.74.59.61.8-4
Derrin Boyd KIP 398.148.739.224.518.514.71.19.31.646
Terrance Williams HON 491.155.753.121.20.013.211.420.80.07
Remu Raitanen SEA 496.153.448.520.47.511.58.917.00.8-4
D.J. Jeffries VIL 379.457.354.423.612.012.33.321.61.435
Trey Niemi UKI 496.556.755.022.416.527.42.315.20.8-15
Karl Chavis VIL 378.270.268.819.46.718.15.111.00.724
Zion Styles KTP 369.967.454.821.57.618.39.19.20.531
Lassi Nikkarinen SEA 4136.057.953.613.033.920.53.210.63.6-1
Jake Hilmer KIP 386.648.142.421.226.89.72.59.44.019
Aapeli Alanen BIS 4120.340.135.420.65.017.12.410.30.3-51
Erik Sajantila KB 4118.449.546.916.113.119.42.611.11.1-3
Aarni Korkiatupa KOU 4117.351.348.313.45.113.84.210.20.8-7
Aatu Kivimäki KB 4111.257.547.816.225.128.31.94.91.515
Daniel Dolenc KTP 382.550.648.219.319.211.52.618.92.252
Victor Iwuakor SEA 489.365.669.015.57.922.81.215.10.6-1
Antti Ahonen KB 466.554.753.721.85.89.63.18.20.7-35
Topias Kuukkanen KIP 370.178.978.913.310.59.50.05.82.533
Erik Muhonen PYR 379.965.767.512.99.84.58.010.15.0-18
Hannes Pöllä KIP 365.456.147.618.98.910.710.142.01.322
Joona Hakamaa PYR 497.053.154.012.51.63.80.05.51.0-25
Joona Tuomala KTP 365.972.272.214.618.514.36.411.12.311
Fiifi Aidoo BIS 4114.246.340.012.86.69.71.78.11.3-57
Jalen Lake KAT 460.240.938.325.12.411.23.19.30.21
Jesper Granlund KTP 3102.351.050.011.910.67.55.28.13.537
Kion Williams UKI 450.165.565.621.919.420.86.67.31.2-34
Jalen Jackson UKI 494.444.140.015.09.212.83.512.91.5-26
Valtteri Mervola PYR 4106.936.534.416.716.715.42.910.02.0-29
Tuukka Härsilä KOU 492.851.547.715.611.230.07.45.40.7-36
Sebastian Lindberg VIL 356.359.257.918.36.713.40.09.51.07
Rasmus Lindberg UKI 461.955.355.315.310.04.80.011.84.03
Riku Laine VIL 356.766.163.315.315.015.94.718.92.3-7
Otto Räisänen PYR 459.867.157.714.312.616.17.010.71.726
Eemi Luukkonen LAH 382.045.542.515.55.820.63.79.00.51
Eero Innamaa VIL 384.860.859.410.06.910.84.710.12.536
Daniel Rantapaju KIP 346.862.562.518.027.915.84.78.73.012
Eino Pällijeff KOU 366.756.756.712.49.410.72.914.52.0-10
Vili Nyman LAH 391.249.050.010.810.013.46.717.22.0-8
AJ White KTP 344.442.534.224.03.88.60.08.20.59
Kalle Mattila PYR 447.847.544.121.013.618.34.413.41.0-15
Teemu Kristeri KOU 460.261.257.710.77.76.78.23.33.0-24
Jalen Barr LAH 343.454.841.721.718.627.918.719.10.84
Elias Eerikinharju HON 458.550.450.012.22.35.93.50.01.0-6
Lauri Kallio HON 240.844.444.421.652.714.37.35.14.30
Roni Ahvenjärvi UKI 456.854.050.011.12.60.02.015.00.0-6
Duane Posey PYR 347.834.927.824.33.415.716.926.60.24
Aj Harris II BIS 484.823.323.319.48.914.34.52.40.8-53
Lenni Hervola SEA 436.446.746.721.114.011.814.713.21.5-11
Hugo Boman KB 440.075.168.813.18.617.70.011.01.014
Bojan Sarcevic UKI 488.540.936.79.725.215.90.09.75.3-25
Ricky Waxlax SEA 238.744.040.918.38.512.80.012.61.07
Tuomas Hirvonen KTP 226.661.956.220.726.725.30.013.51.321
Ville Karhu BIS 455.642.342.311.96.87.11.71.92.0-18
Simeon Stefanovic VIL 335.940.725.019.921.812.90.06.03.55
Jonas Kaivos LAH 322.555.055.019.50.00.04.520.50.0-1
Joonas Timonen KAT 479.731.231.211.120.723.81.24.22.66
Teemu Knihtinen KAT 472.338.538.59.35.418.814.418.61.0-21
Ian Uwamungu KTP 327.190.090.010.20.016.70.00.00.0-6
Roope Filtness KIP 350.545.050.013.00.040.310.916.10.08
Aaron Carver LAH 126.450.050.014.911.211.111.417.62.015
Alvan Laavainen HON 445.037.133.38.90.00.00.02.50.0-1
Kalle Peltonen LAH 345.350.958.310.56.636.86.74.10.5-1
Aamos Laavainen VIL 337.251.060.07.33.10.03.50.00.0-13
Jaakko Nieminen PYR 419.250.050.023.90.040.05.411.10.04
Eemeli Laaksonen KIP 322.243.633.315.76.012.75.09.21.04
Tino Yli-Junnila LAH 211.9100.0100.018.10.040.00.00.00.08
Patrik En KOU 418.962.562.513.816.133.30.010.61.07
Veeti Ulander HON 26.3125.0125.019.829.433.316.416.21.05
Eetu Lähdetniemi UKI 38.769.450.015.20.00.012.90.00.0-2
Niko Mykrä BIS 211.443.633.317.70.022.57.70.00.0-14
Onni Mäkynen BIS 423.019.014.320.27.820.212.54.50.5-7
Timi Puittinen SEA 426.937.537.58.410.820.012.03.62.0-8
Vili Vesterinen SEA 36.8104.2100.09.951.40.016.80.00.02
Joni Herrala UKI 423.261.550.04.80.00.00.00.00.0-18
Joel Toikka KOU 314.5150.0150.06.020.550.00.06.92.0-7
Kalle Koivunen KB 428.418.818.816.30.020.03.63.90.0-3
Leevi Manninen KIP 10.9150.0150.048.3-0.00.00.00.00.00
Alfred Pitkänen KTP 26.050.050.015.50.00.017.00.00.0-5
Aatu Aropelto KAT 21.2100.0100.036.70.00.00.00.00.01
Benjamin Granström VIL 210.950.050.08.60.00.00.00.00.02
Ville Virtaharju KIP 15.356.80.07.90.00.062.50.00.0-7
Lucas Kalliomäki BIS 10.40.00.0122.70.00.00.00.00.00
Valtteri Pokela KAT 11.20.00.00.00.00.00.00.00.02
Thomas Rönnholm KAT 416.00.00.07.922.433.30.07.03.022
Samatar Abokar SEA 38.00.00.011.60.00.014.10.00.0-6
Tomas Pihlajamäki HON 432.00.00.013.17.410.10.010.42.0-10
Aleksi Lehikoinen KIP 12.10.00.020.20.00.057.30.00.0-3
Eetu Viiru KIP 10.60.00.076.40.00.00.00.00.0-2
Jaakko Juusela HON 26.80.00.00.00.00.00.00.00.05
Ville-Pekka Eskelinen PYR 10.90.00.00.00.00.00.00.00.03

Järjestä sarake otsikosta.

Sarakkeiden selitteet ja laskenta
O
Ottelut
MIN
Minuutit
TS%
Todellinen heittoprosentti
eFG%
Tehollinen pelitilanneheittoprosentti
USG%
Käyttöaste
AST%
Syöttöprosentti
TOV%
Menetysprosentti
ORB%
Hyökkäyslevypalloprosentti
DRB%
Puolustuslevypalloprosentti
AST/TOV
Syötöt per menetys
+/−
Plusmiinus

Pallonhallinnat arvioidaan ottelutilastoista: FGA − ORB + TOV + 0,44 × FTA. ORtg ja DRtg käyttävät joukkueiden arvioiden keskiarvoa. Tempo on arvio pallonhallinnoista 40 minuutissa.