28.6.
‹ ›

Ei otteluita tällä päivällä.

Miesten Korisliiga

Suodattimet
Tyhjennä

Pelaajatilastot

Pelaajatilastot. Per ottelu.
Pelaaja
Leland Walker VIL 428.970.968.735.340.317.81.118.01.66.2
Mason Gillis KTP 332.858.450.034.712.018.59.418.10.410.0
Jalen Mccoy KIP 335.273.173.922.710.49.21.03.81.27.0
Stevie Strong KAT 432.466.566.925.633.514.02.211.22.33.2
Alvar Peltoniemi HON 431.868.759.822.59.65.94.910.52.011.8
Riku Korhonen LAH 331.864.953.923.79.65.81.116.41.76.7
Jamal West Jr PYR 435.454.350.826.218.19.98.823.31.8-9.5
Aaron Johnson-Cash KOU 334.055.955.925.115.78.74.113.71.8-8.0
Josiah Harris KAT 431.354.650.026.26.59.015.127.70.79.0
Deshon Taylor BIS 429.455.944.330.936.313.00.89.71.8-8.5
Garry Clark UKI 427.859.858.529.016.111.312.023.11.1-5.0
Jordan Mason PYR 432.163.557.124.835.115.91.67.52.3-7.2
Sheldon Williams KOU 428.655.752.628.33.512.17.720.10.20.0
D'Maurian Williams LAH 329.945.041.732.630.512.02.37.21.81.3
Joel Mäntynen KTP 433.358.852.220.717.76.65.724.13.519.0
Keonte Kennedy SEA 430.950.448.327.212.410.79.613.31.02.0
Masai Troutman KOU 330.354.050.026.916.716.32.110.70.9-12.7
Mikael Aalto VIL 424.975.771.622.56.512.116.013.20.712.2
AJ Ferguson HON 427.160.060.024.422.614.43.821.61.71.8
Trevon Faulkner HON 428.763.459.321.920.615.13.65.81.89.5
Iiro Tuomi HON 419.678.374.224.420.411.114.611.41.84.2
Jackson Threadgill LAH 330.761.255.921.215.913.53.33.01.3-0.7
Tristan Smith KIP 331.961.657.822.216.020.86.927.61.09.0
Zion Styles KTP 425.372.262.922.35.314.08.67.40.411.5
Thomas Murr UKI 424.161.058.728.323.216.74.67.61.22.5
Derrin Boyd KIP 332.748.739.224.518.514.71.19.31.615.3
Richie Springs KAT 428.267.258.319.12.713.716.821.80.33.8
Tyeree Bryan KB 433.745.545.824.720.39.79.29.82.0-2.0
Karl Chavis VIL 426.367.462.119.85.413.010.511.50.71.0
Devin Tillis UKI 428.155.852.322.412.112.64.922.81.1-5.5
Tyrese Williams SEA 430.348.646.123.311.612.80.98.01.0-2.8
Chandler Cuthrell KB 429.256.052.623.114.618.84.413.10.8-3.0
Roydell Brown BIS 434.243.245.523.85.214.59.819.60.3-12.0
Shawn Hopkins PYR 423.863.056.121.47.09.03.35.61.0-7.0
Tehree Horn KB 426.751.646.724.515.212.43.912.31.1-5.2
Rene Rougeau SEA 429.354.750.022.720.922.15.517.31.1-1.2
Teemu Suokas KAT 424.576.775.015.931.213.53.92.34.02.0
Topias Palmi KAT 425.946.441.722.80.05.42.78.60.03.0
Jake Hilmer KIP 328.948.142.421.226.89.72.59.44.06.3
D.J. Jeffries VIL 425.449.246.725.411.515.92.424.90.96.0
Javion Ogunyemi BIS 433.958.452.915.11.69.27.819.00.2-10.8
Christian Terrell KOU 430.740.534.624.030.616.21.612.22.2-0.2
Jerrell Bellamy KB 431.858.757.617.58.818.78.932.70.74.5
Lucas Taylor HON 428.954.651.317.313.712.74.59.61.8-1.0
Terrance Williams HON 422.855.753.121.20.013.211.420.80.01.8
Daniel Dolenc KTP 428.149.446.219.116.510.51.915.92.218.2
Remu Raitanen SEA 424.053.448.520.47.511.58.917.00.8-1.0
Topias Kuukkanen KIP 323.478.978.913.310.59.50.05.82.511.0
Trey Niemi UKI 424.156.755.022.416.527.42.315.20.8-3.8
Erik Muhonen PYR 326.665.767.512.99.84.58.010.15.0-6.0
Hannes Pöllä KIP 321.856.147.618.98.910.710.142.01.37.3
Jesper Granlund KTP 431.657.553.812.210.88.85.28.23.013.5
Lassi Nikkarinen SEA 434.057.953.613.033.920.53.210.63.6-0.2
Aapeli Alanen BIS 430.140.135.420.65.017.12.410.30.3-12.8
Erik Sajantila KB 429.649.546.916.113.119.42.611.11.1-0.8
Aarni Korkiatupa KOU 429.351.348.313.45.113.84.210.20.8-1.8
Aatu Kivimäki KB 427.857.547.816.225.128.31.94.91.53.8
Lauri Kallio HON 220.444.444.421.652.714.37.35.14.30.0
Aaron Carver LAH 126.450.050.014.911.211.111.417.62.015.0
Joona Tuomala KTP 422.859.958.014.814.113.46.09.32.05.8
Victor Iwuakor SEA 422.365.669.015.57.922.81.215.10.6-0.2
Antti Ahonen KB 416.654.753.721.85.89.63.18.20.7-8.8
Sebastian Lindberg VIL 419.762.259.115.28.611.40.011.21.70.0
Eemi Luukkonen LAH 327.345.542.515.55.820.63.79.00.50.3
Eero Innamaa VIL 427.263.360.010.67.015.83.410.11.56.0
Joona Hakamaa PYR 424.253.154.012.51.63.80.05.51.0-6.2
Daniel Rantapaju KIP 315.662.562.518.027.915.84.78.73.04.0
AJ White KTP 416.749.643.819.87.410.30.07.11.04.5
Fiifi Aidoo BIS 428.546.340.012.86.69.71.78.11.3-14.2
Jalen Lake KAT 415.140.938.325.12.411.23.19.30.20.2
Eino Pällijeff KOU 322.256.756.712.49.410.72.914.52.0-3.3
Vili Nyman LAH 330.449.050.010.810.013.46.717.22.0-2.7
Kion Williams UKI 412.565.565.621.919.420.86.67.31.2-8.5
Jalen Jackson UKI 423.644.140.015.09.212.83.512.91.5-6.5
Valtteri Mervola PYR 426.736.534.416.716.715.42.910.02.0-7.2
Tuukka Härsilä KOU 423.251.547.715.611.230.07.45.40.7-9.0
Ricky Waxlax SEA 219.344.040.918.38.512.80.012.61.03.5
Jalen Barr LAH 314.554.841.721.718.627.918.719.10.81.3
Tuomas Hirvonen KTP 213.361.956.220.726.725.30.013.51.310.5
Riku Laine VIL 417.665.663.312.714.515.25.217.12.7-3.5
Rasmus Lindberg UKI 415.555.355.315.310.04.80.011.84.00.8
Otto Räisänen PYR 415.067.157.714.312.616.17.010.71.76.5
Duane Posey PYR 315.934.927.824.33.415.716.926.60.21.3
Kalle Mattila PYR 412.047.544.121.013.618.34.413.41.0-3.8
Teemu Kristeri KOU 415.061.257.710.77.76.78.23.33.0-6.0
Elias Eerikinharju HON 414.650.450.012.22.35.93.50.01.0-1.5
Simeon Stefanovic VIL 412.535.221.923.819.519.02.56.61.60.0
Roni Ahvenjärvi UKI 414.254.050.011.12.60.02.015.00.0-1.5
Jonas Kaivos LAH 37.555.055.019.50.00.04.520.50.0-0.3
Aj Harris II BIS 421.223.323.319.48.914.34.52.40.8-13.2
Lenni Hervola SEA 49.146.746.721.114.011.814.713.21.5-2.8
Hugo Boman KB 410.075.168.813.18.617.70.011.01.03.5
Bojan Sarcevic UKI 422.140.936.79.725.215.90.09.75.3-6.2
Ian Uwamungu KTP 49.085.785.710.10.012.50.00.00.0-0.8
Leevi Manninen KIP 10.9150.0150.048.3-0.00.00.00.00.00.0
Tino Yli-Junnila LAH 25.9100.0100.018.10.040.00.00.00.04.0
Mikko Koivisto VIL 19.175.075.09.60.00.00.00.00.0-9.0
Ville Karhu BIS 413.942.342.311.96.87.11.71.92.0-4.5
Roope Filtness KIP 316.845.050.013.00.040.310.916.10.02.7
Joonas Timonen KAT 419.931.231.211.120.723.81.24.22.61.5
Teemu Knihtinen KAT 418.138.538.59.35.418.814.418.61.0-5.2
Veeti Ulander HON 23.1125.0125.019.829.433.316.416.21.02.5
Kalle Peltonen LAH 315.150.958.310.56.636.86.74.10.5-0.3
Eemeli Laaksonen KIP 37.443.633.315.76.012.75.09.21.01.3
Aamos Laavainen VIL 412.045.150.07.32.50.05.10.00.0-5.8
Alvan Laavainen HON 411.237.133.38.90.00.00.02.50.0-0.2
Niko Mykrä BIS 25.743.633.317.70.022.57.70.00.0-7.0
Jaakko Nieminen PYR 44.850.050.023.90.040.05.411.10.01.0
Eetu Lähdetniemi UKI 32.969.450.015.20.00.012.90.00.0-0.7
Patrik En KOU 44.762.562.513.816.133.30.010.61.01.8
Aatu Aropelto KAT 20.6100.0100.036.70.00.00.00.00.00.5
Vili Vesterinen SEA 32.2104.2100.09.951.40.016.80.00.00.7
Joel Toikka KOU 34.8150.0150.06.020.550.00.06.92.0-2.3
Ville Virtaharju KIP 15.356.80.07.90.00.062.50.00.0-7.0
Onni Mäkynen BIS 45.819.014.320.27.820.212.54.50.5-1.8
Timi Puittinen SEA 46.737.537.58.410.820.012.03.62.0-2.0
Joni Herrala UKI 45.861.550.04.80.00.00.00.00.0-4.5
Kalle Koivunen KB 47.118.818.816.30.020.03.63.90.0-0.8
Alfred Pitkänen KTP 32.650.050.011.50.00.013.60.00.0-2.7
Benjamin Granström VIL 34.350.050.07.10.00.00.00.00.00.0
Lucas Kalliomäki BIS 10.40.00.0122.70.00.00.00.00.00.0
Valtteri Pokela KAT 11.20.00.00.00.00.00.00.00.02.0
Thomas Rönnholm KAT 44.00.00.07.922.433.30.07.03.05.5
Samatar Abokar SEA 32.70.00.011.60.00.014.10.00.0-2.0
Tomas Pihlajamäki HON 48.00.00.013.17.410.10.010.42.0-2.5
Aleksi Lehikoinen KIP 12.10.00.020.20.00.057.30.00.0-3.0
Eetu Viiru KIP 10.60.00.076.40.00.00.00.00.0-2.0
Jaakko Juusela HON 23.40.00.00.00.00.00.00.00.02.5
Ville-Pekka Eskelinen PYR 10.90.00.00.00.00.00.00.00.03.0

Järjestä sarake otsikosta.

Sarakkeiden selitteet ja laskenta
O
Ottelut
MIN
Minuutit
TS%
Todellinen heittoprosentti
eFG%
Tehollinen pelitilanneheittoprosentti
USG%
Käyttöaste
AST%
Syöttöprosentti
TOV%
Menetysprosentti
ORB%
Hyökkäyslevypalloprosentti
DRB%
Puolustuslevypalloprosentti
AST/TOV
Syötöt per menetys
+/−
Plusmiinus

Pallonhallinnat arvioidaan ottelutilastoista: FGA − ORB + TOV + 0,44 × FTA. ORtg ja DRtg käyttävät joukkueiden arvioiden keskiarvoa. Tempo on arvio pallonhallinnoista 40 minuutissa.