29.7.
‹ ›

Ei otteluita tällä päivällä.

Kouvot

0 voittoa, 4 tappiota
Kotona
0–2
Vieraissa
0–2
Suodattimet
Tyhjennä
Joukkue ORtg DRtg NetRtg Tempo eFG% TOV% ORB% FT/FGA Yleisö/O
Kouvot 102.7111.4-8.879.949.715.528.20.2822
Vastustajat 111.4102.78.879.954.215.634.40.21372
Kouvot: pelaajat, Per ottelu
#Pelaaja
00 Aaron Johnson-Cash 334.055.955.925.115.78.74.113.71.8-8.0
4 Sheldon Williams 428.655.752.628.33.512.17.720.10.20.0
1 Masai Troutman 330.354.050.026.916.716.32.110.70.9-12.7
2 Christian Terrell 430.740.534.624.030.616.21.612.22.2-0.2
22 Aarni Korkiatupa 429.351.348.313.45.113.84.210.20.8-1.8
82 Eino Pällijeff 322.256.756.712.49.410.72.914.52.0-3.3
11 Tuukka Härsilä 423.251.547.715.611.230.07.45.40.7-9.0
3 Teemu Kristeri 415.061.257.710.77.76.78.23.33.0-6.0
6 Patrik En 44.762.562.513.816.133.30.010.61.01.8
21 Joel Toikka 34.8150.0150.06.020.550.00.06.92.0-2.3

Ottelut

PäiväVast.TulosYleisö MIN 2P 3P 1P LEV S M R T V +/− P
O/H%O/H%O/H%HLPLL
14.10. @LAH 83–91 — 200:0023/4353.510/3330.37/977.8122739151212118-883
06.10. vs. KIP 80–89 909 200:0020/4445.56/3020.022/2588.014253914129122-980
03.10. @HON 91–99 — 200:0022/3759.513/3537.18/1457.1142337211910316-891
30.09. vs. KB 74–77 734 200:0017/4240.511/2250.07/1070.063036151410213-374

Ottelut uusimmasta alkaen. Päivämäärä avaa box scoren. — = tilasto ei saatavilla.