3.1.
‹ ›

KTP

4 voittoa, 0 tappiota
Kotona
2–0
Vieraissa
2–0
Suodattimet
Tyhjennä
Joukkue ORtg DRtg NetRtg Tempo eFG% TOV% ORB% FT/FGA Yleisö/O
KTP 117.696.121.576.853.213.829.30.31084
Vastustajat 96.1117.6-21.576.844.913.029.40.21407
KTP: pelaajat, Yhteensä
#Pelaaja
0 Mason Gillis 398.458.450.034.712.018.59.418.10.430
1 Joel Mäntynen 4133.058.852.220.717.76.65.724.13.576
10 Zion Styles 4101.272.262.922.35.314.08.67.40.446
21 Daniel Dolenc 4112.449.446.219.116.510.51.915.92.273
35 Jesper Granlund 4126.457.553.812.210.88.85.28.23.054
31 Joona Tuomala 491.359.958.014.814.113.46.09.32.023
3 AJ White 466.749.643.819.87.410.30.07.11.018
23 Ian Uwamungu 435.985.785.710.10.012.50.00.00.0-3
4 Tuomas Hirvonen 226.661.956.220.726.725.30.013.51.321
5 Alfred Pitkänen 37.950.050.011.50.00.013.60.00.0-8

Ottelut

PäiväVast.TulosYleisö MIN 2P 3P 1P LEV S M R T V +/− P
O/H%O/H%O/H%HLPLL
14.10. @VIL 102–81 — 200:0019/3652.813/3339.425/2792.6824321412912321102
09.10. vs. PYR 88–72 — 200:0019/3652.811/3531.417/2277.313324518833201688
03.10. @KB 84–78 — 200:0020/4247.610/2441.714/1687.510344412179217684
29.09. vs. BIS 87–64 1084 200:0018/3452.99/2437.524/2982.8123042141251192387

Ottelut uusimmasta alkaen. Päivämäärä avaa box scoren. — = tilasto ei saatavilla.