16.7.
‹ ›

Ei otteluita tällä päivällä.

KTP

4 voittoa, 0 tappiota
Kotona
2–0
Vieraissa
2–0
Suodattimet
Tyhjennä
Joukkue ORtg DRtg NetRtg Tempo eFG% TOV% ORB% FT/FGA Yleisö/O
KTP 117.696.121.576.853.213.829.30.31084
Vastustajat 96.1117.6-21.576.844.913.029.40.21407
KTP: pelaajat, Per 36 min
#Pelaaja
0 Mason Gillis 336.058.450.034.712.018.59.418.10.411.0
10 Zion Styles 436.072.262.922.35.314.08.67.40.416.4
1 Joel Mäntynen 436.058.852.220.717.76.65.724.13.520.6
4 Tuomas Hirvonen 236.061.956.220.726.725.30.013.51.328.4
3 AJ White 436.049.643.819.87.410.30.07.11.09.7
21 Daniel Dolenc 436.049.446.219.116.510.51.915.92.223.4
31 Joona Tuomala 436.059.958.014.814.113.46.09.32.09.1
23 Ian Uwamungu 436.085.785.710.10.012.50.00.00.0-3.0
35 Jesper Granlund 436.057.553.812.210.88.85.28.23.015.4
5 Alfred Pitkänen 336.050.050.011.50.00.013.60.00.0-36.5

Ottelut

PäiväVast.TulosYleisö MIN 2P 3P 1P LEV S M R T V +/− P
O/H%O/H%O/H%HLPLL
14.10. @VIL 102–81 — 200:0019/3652.813/3339.425/2792.6824321412912321102
09.10. vs. PYR 88–72 — 200:0019/3652.811/3531.417/2277.313324518833201688
03.10. @KB 84–78 — 200:0020/4247.610/2441.714/1687.510344412179217684
29.09. vs. BIS 87–64 1084 200:0018/3452.99/2437.524/2982.8123042141251192387

Ottelut uusimmasta alkaen. Päivämäärä avaa box scoren. — = tilasto ei saatavilla.