15.12.
‹ ›

Vilpas

2 voittoa, 2 tappiota
Kotona
1–2
Vieraissa
1–0
Suodattimet
Tyhjennä
Joukkue ORtg DRtg NetRtg Tempo eFG% TOV% ORB% FT/FGA Yleisö/O
Vilpas 120.7115.65.178.159.415.035.40.21396
Vastustajat 115.6120.7-5.178.154.813.726.70.2720
Vilpas: pelaajat, Per ottelu
#Pelaaja
1 Leland Walker 428.970.968.735.340.317.81.118.01.66.2
12 Mikael Aalto 424.975.771.622.56.512.116.013.20.712.2
0 Karl Chavis 426.367.462.119.85.413.010.511.50.71.0
3 D.J. Jeffries 425.449.246.725.411.515.92.424.90.96.0
14 Sebastian Lindberg 419.762.259.115.28.611.40.011.21.70.0
22 Eero Innamaa 427.263.360.010.67.015.83.410.11.56.0
21 Riku Laine 417.665.663.312.714.515.25.217.12.7-3.5
2 Simeon Stefanovic 412.535.221.923.819.519.02.56.61.60.0
4 Mikko Koivisto 19.175.075.09.60.00.00.00.00.0-9.0
35 Aamos Laavainen 412.045.150.07.32.50.05.10.00.0-5.8
5 Benjamin Granström 34.350.050.07.10.00.00.00.00.00.0

Ottelut

PäiväVast.TulosYleisö MIN 2P 3P 1P LEV S M R T V +/− P
O/H%O/H%O/H%HLPLL
14.10. vs. KTP 81–102 1406 200:0022/4450.05/1926.322/3171.015264113156426-2181
10.10. vs. UKI 95–73 1404 200:0022/3857.912/2744.415/1693.862733171064182295
03.10. @PYR 97–79 — 200:0029/4367.410/2540.09/1275.0152641191554231897
29.09. vs. HON 104–107 1378 200:0034/4969.47/2133.315/1883.310283820137221-3104

Ottelut uusimmasta alkaen. Päivämäärä avaa box scoren. — = tilasto ei saatavilla.