24.7.
‹ ›

Ei otteluita tällä päivällä.

Lahti

2 voittoa, 1 tappio
Kotona
2–0
Vieraissa
0–1
Suodattimet
Tyhjennä
Joukkue ORtg DRtg NetRtg Tempo eFG% TOV% ORB% FT/FGA Yleisö/O
Lahti 105.6102.33.479.549.515.327.10.31364
Vastustajat 102.3105.6-3.479.547.214.936.20.2925
Lahti: pelaajat, Per ottelu
#Pelaaja
8 Riku Korhonen 331.864.953.923.79.65.81.116.41.76.7
4 D'Maurian Williams 329.945.041.732.630.512.02.37.21.81.3
12 Jackson Threadgill 330.761.255.921.215.913.53.33.01.3-0.7
44 Aaron Carver 126.450.050.014.911.211.111.417.62.015.0
7 Eemi Luukkonen 327.345.542.515.55.820.63.79.00.50.3
10 Vili Nyman 330.449.050.010.810.013.46.717.22.0-2.7
33 Jalen Barr 314.554.841.721.718.627.918.719.10.81.3
16 Jonas Kaivos 37.555.055.019.50.00.04.520.50.0-0.3
2 Tino Yli-Junnila 25.9100.0100.018.10.040.00.00.00.04.0
95 Kalle Peltonen 315.150.958.310.56.636.86.74.10.5-0.3

Ottelut

PäiväVast.TulosYleisö MIN 2P 3P 1P LEV S M R T V +/− P
O/H%O/H%O/H%HLPLL
14.10. vs. KOU 91–83 1850 200:0022/4153.711/2740.714/2070.013314418158314891
07.10. vs. KAT 91–85 879 200:0024/4454.57/2330.422/3073.39283713149221691
02.10. @SEA 70–76 — 200:0020/4050.04/2516.018/2281.810243414138318-670

Ottelut uusimmasta alkaen. Päivämäärä avaa box scoren. — = tilasto ei saatavilla.